AKTUÁLNĚ

V úterý 23. 5. 2023 nás čeká DRUHÝ DÍL přednášky na téma Příprava na (Spartan) Ultra!


Chystáte se na běžecké nebo překážkové ultra? ⛰

👉 Spartan Ultra, Runmageddon Ultra, B7, Ještěd 24, LH 24, Čertovský Ultra trail… závodů na 40 + kilometrů se v poslední době vyrojilo dost a je jedno, zda je čistě běžecký nebo spojený s překonáváním překážek. Základ tréninku je na obojí stejný – běh, síla, kompenzace, regenerace a výživa.

Na přednášce se tentokrát pobavíme o těchto tématech:
🔘  jak šla zimní příprava, kde je zakopaný pes nebo co v tréninku podpořit
🔘 jak přizpůsobit trénink a kdy ho změnit
🔘  co dělat před závody
🔘  výživa před ultra, během něj a po
🔘  výbava a tipy
🔘  co když přijde zranění
🔘  strategie závodu
🔘  specifický trénink před závodem
🔘  poslední tipy a triky

Přednáška je zaměřená na překážkové (OCR) Ultra, ale základ uplatníte i v jakémkoliv čistě běžeckém ultra 💪

Začneme v 18:30, dorazit můžete ale už od 18 hodin dále. Připravte si dotazy předem a klidně nám napište do komentáře nebo pošlete do zprávy, co konkrétně by vás zajímalo. Sezení bude během přednášky na zemi na podložkách, ale je dobré si raději vzít teplou vrstvu navíc, protože od podlahy může být v gymu relativně zima. 

Přednášku vede Veronika Dvořáková, elitní OCR závodnice se zaměřením na dlouhé překážkové běhy, především Spartan Ultra a Rumageddon Ultra. 

Verča se pravidelně účastní několika ultra závodů ročně, v roce 2021 na Ultra skončila na 2. místě v ženách Spartan Andorra, na 3. místě Spartan Malino Brdo, na 3. místě Ultra Runmageddon Harrachov, na 5. místě Spartan Morzine, v roce 2022 na 4. místě Spartan Morzine. V roce 2019 dokončila Mistrovství světa Spartan Ultra ve švédském Are jako 8. žena. V roce 2023 se chystá na 4 překážkové ultra a jedno čistě běžecké. 

Zaměřuje se na přípravu na závody, ale i posilování, rehabilitace a prevenci zranění a je jednou z trenérek v našem Primal Gymu Praha. 

Celá přednáška bude obohacena o nové zkušenosti a poznatky z prvního Spartan Ultra sezony 2023 v americké Montaně, které Verča běží první květnový týden.

CENA PŘEDNÁŠKY JE 350 Kč.

PŘIHLÁŠKA
https://forms.gle/3fBPGfJz9oojHaJP7

UDÁLOST
https://www.facebook.com/events/2092344247635716