Jako spolek nejsme omezeni místem ani časem. Náš žižkovský gym je sice naše základna, ale my za vámi po domluvě můžeme zajet kamkoliv. Na hlavní stránce najdete rozcestník našich aktivit, na našich sociálních sítích pak repertoár akcí a aktivit, které jsou již za námi. Věříme, že si vyberete, s čím můžeme pomoci právě vám!

  • Pohybové hry a aktivity pro děti a mládež – a je jedno, jestli jde o školu, kroužek, klub, partu dětí, narozeninovou oslavu nebo něco jiného. Vymyslíme program vám na míru, přizpůsobíme lokalitu a vše potřebné dovezeme.
  • Program pro děti a mládež ze znevýhodněných skupin – pohyb by měl být pro každého, ať jde už o sport pro děti z dětského domova, integrační skupiny, hendikepované děti, děti matek a otců samoživitelů, ze znevýhodněných rodin apod. Snažíme se dělat sport dostupnější bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte.
  • Teambuildingy a sportovní akce pro firmy – jsme i pro všechny profese! Sedíte celý den za počítačem a potřebujete rozhýbat kolegy nebo své zaměstnance? Vymyslíme program i pro ně, ať už přímo ve firmě nebo třeba venku. Jsme schopni připravit i zajímavé pohybové hry tmelící kolektiv dle konkrétních požadavků (náročné, lehké, pro starší či mladší kolektiv apod.).
  • Cvičení pro maminky s dětmi – existuje doba v životě rodičů, kdy je volného času o samotě málo nebo neexistuje vůbec. Proto chceme nabídnout možnost cvičit přímo s dětmi, hýbat se a zároveň se nepřipravit o společný čas nebo naopak o volnou chvilku při hlídání.
  • Příprava na překážkové závody – rádi byste si zkusili něco, co zabaví celou rodinu, ukáže vám nový sport a zapojí celé tělo? Připravíme tréninky semináře a workshopy přesně na míru. Buď u nás v gymu, nebo společně vyjedeme do různých tréninkových center.
  • Společné závodění – bojíte se na závody sami? Ať už běžecké, překážkové nebo jiné? Najdete vám partu nebo vyrazíme společně!
  • Výlety do přírody a zkoušení nových sportů Milujeme město a využíváme naplno jeho potenciál, ale ač je sport ve městě krásný a praktický, rádi vyrážíme do přírody. Vezmeme vás s sebou vyzkoušet něco netradičního a nového, nebo vám jen ukázat krásy české i zahraniční přírody!

Kontaktujte nás

Veronika Dvořáková – předsedkyně spolku a trenérka Primal gym Praha

E-mail: veronika@renesancepohybu.cz nebo veronika.dvo4@gmail.com 
Telefon: +420 602 963 866

Jakub Klouda – člen Rady spolku a trenér Primal gym Praha

E-mail: jakub.klouda@gmail.com nebo jakub@renesancepohybu.cz

Telefon: +420 603 423 982