Jsme malý rodinný gym v srdci pražského Žižkova, který jsme pozvedli z popela, a to doslova. Přišli jsme do prostor, ve kterých vládlo nevlídno a zmar a předělali jsme je na unikátní industriální prostory pro cvičení. Vytvořili jsme zcela nové šatny i cvičební prostor včetně samostatné místnosti určené pro masáže a terapie.

Trénují u nás dospělí od začátečníků po sportovce, děti i mládež a pořádáme semináře na různá témata. Natrénovat se u nás dá na šichtu za počítačem bez bolesti i na překážkové závody bez utrpení.

Co nabízíme?

Najdete u nás skupinové vnitřní tréninky a individuální lekce přímo v gymu, ale i cvičení venkovní – ať už čistě běžecké tréninky nebo posilovací.

Na skupinové lekce přijímáme karty MULTISPORT bez doplatku.

Pozor, nejsme klasické fitko s volným vstupem, a tak si u nás pro udržení soukromí můžete zacvičit pouze na skupinovkách nebo s osobním trenérem.

Vybavení

V gymu najdete spoustu pomůcek pro trénink s vlastní vahou, bedny, olympijskou osu, kettlebelly, míče, posilovací gumy, žebřiny, hrazdy, žebříčky na ručkování, různé segmenty pro trénink úchopu, lano na šplh a mnohé další. Dokážeme nabídnout skvělé vybavení na trénink na překážkové závody jako je Spartan, Gladiator Race, Predator Race apod., ale i běžecké a silové posilování. Zacvičí si u nás naprostý začátečník i profi sportovec.

Na individuální lekce není problém přijít i s dětmi, na skupinové lekce po domluvě. V gymu máme pro děti pastelky, papíry a omalovánky. Domácí mazlíčky nechte, prosíme, raději doma.

Kde nás najdete

Najdete nás na adrese Roháčova 93/1419, Praha 3, ale vchod je z Domažlická (více viz kontakty).

Gym je otevřený na objednání (v době individuálních lekcí, terapií a masáží), na skupinové tréninky a případné akce. Na venkovní lekce je možné si v gymu nechat věci, převléci se a využít šatny.

Kontaktovat nás můžete také na mailu info@renesancepohybu.cz nebo na telefonním čísle 602 963 866, kde si můžete domluvit i osobní tréninky.

Akce v gymu

V našich prostorách pořádáme i semináře, workshopy a kurzy. Nejbližší akce najdete na našich sociálních sítích: Facebooku a Instagramu.