Naším cílem bylo založit takovou tělocvičnu, kde kromě klasického cvičení budete moci najít hodiny zaměřené na děti, mládež, maminky s dětmi, seniory i sportovce v jejich návratech po zraněních či nemoci. Nabídnout chceme i dětské kroužky, příměstské tábory a různé semináře.

Jsme žižkovský gym, který doslova povstal z popela. Přišli jsme do prostor, ve kterých vládlo nevlídno a zmar a předělali jsme je na unikátní industriální prostory pro cvičení. Vytvořili jsme zcela nové šatny i cvičební prostor včetně samostatné místnosti určené pro masáže a terapie.

Nabízíme skupinové vnitřní tréninky a individuální lekce přímo v gymu, ale i cvičení venkovní – ať už čistě běžecké tréninky nebo posilovací.

V gymu najdete spoustu vybavení pro trénink s vlastní vahou, lehké volné váhy, míče, posilovací gumy, žebřiny, hrazdy, žebříčky na ručkování, různé segmenty pro trénink úchopu, lano na šplh a mnohé další. Dokážeme nabídnout skvělé vybavení na trénink na překážkové závody jako je Spartan, Gladiator Race, Predator Race apod., ale i běžecké a silové posilování. Zacvičí si u nás naprostý začátečník i profi sportovec.

Na individuální lekce není problém přijít i s dětmi, na skupinové lekce po domluvě. V gymu máme pro děti pastelky, papíry a omalovánky a několik hraček. Domácí mazlíčky nechte, prosíme, raději doma.

Najdete nás na adrese Roháčova 93/1419, Praha 3, ale vchod je z Domažlická (více viz kontakty).

Gym je otevřený na objednání (v době individuálních lekcí, terapií a masáží), na skupinové tréninky a open gym. Na venkovní lekce je možné si v gymu nechat věci, převléci se a využít šatny.