Veronika Dvořáková

Verča je profesionální trenérka a elitní závodnice v překážkových závodech (OCR).
Věnuje se tréninku nejen dospělých, ale i dětí a mládeže a mezi její oblíbené výzvy patří návraty sportovců po zranění do tréninku, ale i nápravy a práce s různými potížemi.

Naučí vás správně sedět, chodit, hýbat se a provede vás pohybem od základů. Zároveň vás připraví i na překážkové závody a zlepší váš úchop i běh.

Jakub Klouda

Kuba je sportovec tělem i duší, jeho největší radostí je ale pomáhat ostatním. Dlouhodobě pracuje s dětmi, ať už na fotbale jako trenér nebo jako kamarád a organizátor aktivit pro děti z dětských domovů, hendikepované děti i jakékoliv pohybu chtivé ratolesti. Kuba vás naučí nejen cvičit a dobře běhat, ale zároveň poradí i s regenerací a objednat se k němu můžete i na profesionální masáž!

Petr Sláma

Petr vám bude majákem na cestě vaší sportovní kariérou. Jeho cvicčení vás dostanou do formy a připravy i a horší časy.

Lenka Figalová

Ke sportu jsem měla vždycky blízko, zato k józe jsem přišla náhodou… Prostě jsem si jednou v roce 2013 v náročnějším období svého života zašla na lekci a už to bylo:) A protože jdu ve věcech ráda do hloubky, za pár měsíců praktikování jsem se přihlásila na kurz pro lektory, abych se dozvěděla víc. V návaznosti na to jsem postupně začala vést lekce a prošla a vyzkoušela si sama na sobě mnoho stylů jógy od těch dynamičtějších po jemnější. Mám praxi osm let s vedením jak soukromých tak veřejných hodin a každou z nich si užívám 🙂 . Zjistila jsem, že se mé lekce a můj přístup lidem líbí, a co víc, že jim „to“ pomáhá jak tělesně tak duševně. To je mou velkou motivací. Vedu lidi k respektu k vlastnímu tělu, učím je jak se správně uvolnit a zároveň posílit a protáhnout tak, aby to bylo maximálně „body-friedly“.