Rokytka Challenge 2023

Datum & místo

Letošní ročník odstartujeme v neděli 12. listopadu 2023! Přesný harmonogram dne najdete níže. Závod se běží v okolí říčky Rokytky v pražských Vysočanech (Praha 9). Zázemí závodu a start je na Fitness louce Rokytka nedaleko rugbyového stadionu.

Charitativní překážkový závod

Veškerý výtěžek závodu jde na dobročinné účely – v roce 2023 jsme se rozhodli přispět rodině Ángela Chuecose.

Závod je běžecký s prvky OCR, tedy překážek! Jsme originální překážkový závod v Praze, který využívá přírodní i městské prvky. Překážky postupně odhalíme, rozhodně se jich ale nemusíte bát – užijete si střelbu z praku, hod na terč, plazení, ručkování, přelézání zdi, skákání v pytli, test paměti a mnohé další.

Registrace & cena

Ať už se cítíte na dlouhou trasu nebo jen první krok do světa běžeckých a překážkových závodů, z našeho startovného si vyberete!

U startovného je uvedena minimální cena příspěvku. Pokud se však rozhodnete za startovné přispět více, my veškeré peníze navíc předáme Valince.

Trasa VELKÝ ZÁVOD (5 km)

  • cena startovného 400 Kč

Trasa MALÝ ZÁVOD (2,5 km)

  • cena startovného 250 Kč / jednotlivec
  • platí pro děti do 12 let
  • nezávodní doprovod rodiče je zdarma

Všechny uvedené ceny platí pro registraci ON-LINE, tedy do doby uzavření registrací (čtvrtek 9. 11. 2023 do 12:00). Registrace je možné provést i na místě, kde se připočítává 50 Kč k ceně každé registrace. Přepis registrací z jiné osoby je možný buď on-line do čtvrtka 9. 11. 2022 do 20:00 na e-mailu info@renesancepohybu.cz nebo na místě bezplatně.

V ceně startovného

  • unikátní medaile v cíli
  • drobné občerstvení v cíli
  • ceny pro vítěze
  • vaše jméno na šeku pro Ángela Chuecose, kterému závod věnujeme

Pokusíme se také zajistit závodníkům fotografie ze závodu, ale mějte s námi, prosíme, trpělivost a shovívavost, jelikož vše zajišťujeme ze svých zdrojů.

Harmonogram

9:00–11:30 registrace (11:30 registrace VELKÝ ZÁVOD a 12:00 registrace DĚTSK ZÁVOD)
10:00 start prvních závodníků VELKÝ ZÁVOD
13:00 start dětského závodu
14:00 ukončení závodu a start speciální vlny pro autistické děti
14:15 vyhlášení výsledků dospělí i děti
14:00–16:00 loučení se a úklid

Instrukce k závodu

Všichni registrovaní závodníci obdrží v pátek 10. 11. 2023 na email startovní listinu se svým časem startu a instrukcemi k závodu. Startovní listinu zveřejníme i na našem Facebooku. Starty probíhají intervalově, tedy v malých skupinkách (dle požadavků na společný start). Dostavte se na místo ideálně hodinu před svým startem, abyste v klidu stihli vyzvednutí registrací, případné převlečení a nachystání se.

Dobrovolníci

Žádný skvělý počin ani skvělý závod se neobejdou bez pomoci a my ji obzvláště oceníme! Pokud nám chcete jen pomoci na místě (registrace, posílání závodníků správným směrem, dohled na překážkách apod.), budeme moc rádi. Pomáhat můžete celý den nebo klidně jen hodinu, dobrovolničení se dá skloubit i se závoděním.

Sledujete nás

Veškeré informace vám pošleme e-mailem před závodem, sledovat nás ale můžete i na sociálních sítích!